Perdirbta produkcija

Džiovinti LABU ​skanėstai
Džiovinti LABU skanėstai – nedidelio kaloringumo natūralūs ir unikalūs džiovinti konditerijos produktai, pagaminti iš vaisių, uogų ir daržovių tyrės. Jų gamyboje nenaudojami jokie kiti maisto priedai, išskyrus cukrų, kurio kiekis labai ribotas. Į tyrę patenka visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kuri​oje yra daugiausiai žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (ląstelienos, vitaminų, pektino ir kt.). ​Todėl produkto maistinė vertė padidėja​, jis tampa patrauklesnis vartotojams. Kaip ir visi džiovinti produktai, dėl mažo drėgmės kiekio, šie gaminiai nereikalauja ypatingų laikymo sąlygų ir ilgą laiką nepraranda kokybės. Tai puiki alternatyva įprastiniams cukraus ir maisto priedų gausa pasižymintiems ​saldainiams ir dovana smaližiams.

Gamintojas: LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas. ​

LABU skanėstų asortimentą sudaro:​

  • Obuolių ir juodųjų serbentų skanėstas, 60 g 
  • Vaisių, daržovių ir uogų skanėstas, 60 g 
  • Slyvų, obuolių ir morkų skanėstas, 60 g 
  • Obuolių ir morkų skanėstas, 60 g 
  • Obuolių, vyšnių ir burokėlių skanėstas, 60 g 
  • Liofilizuoti moliūgai su rabarbarų sultimis, 30 g​
  • Džiovinti rabarbarai, padengti džiovintų vaisių milteliais, 90 g
 Šaltalankių ir moliūgų džemas „Gardumė​lis“

Šaltalankių ir moliūgų džemas „Gardumėlis“ – produktas pagamintas iš 100% šaltalankių sulčių su minkštimu, praturtintas liofilizuotų moliūgų gabaliukais. Produktas turtingas įvairių žmogaus organizmui vertingų medžiagų ir vitaminų kompleksu: vitaminų C, E, P, K, F. Dėl savo vertingų savybių, visi šaltalankio uogų produktai padeda atstatyti organizmo resursus po ligų. Šį produktą, kaip desertą, ypatingai tinka skanauti su įvairiais sūriais, duonos skrebučiais; kaip pagardą, galima naudoti prie įvairių mėsos patiekalų; kaip įdarą – konditerinių skanėstų gamyboje.
Gamintojas: LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas
Kiekis: 155 ml
 
Obuolių sultys

100% lietuviškos desertinių obuolių sultys. Gaivios ir skanios. Išspaustos tik iš institute išaugintų obuolių. Pasterizuotos, be cukraus.

Gamintojas: LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas.

Kiekis: 5 l​