Perdirbta produkcija

Vaisių užkandžiai
Vaisių užkandžiai – nedidelio kaloringumo natūralūs ir unikalūs džiovinti konditerijos produktai, pagaminti iš vaisių, uogų ir daržovių tyrės. Jų gamyboje nenaudojami jokie kiti maisto priedai, išskyrus cukrų, kurio kiekis labai ribotas. Į tyrę patenka visa vaisių valgomoji dalis: sultys, minkštimas ir susmulkinta odelė, kuri​oje yra daugiausiai žmogaus organizmui reikalingų biologiškai vertingų medžiagų (ląstelienos, vitaminų, pektino ir kt.). ​Todėl produkto maistinė vertė padidėja​, jis tampa patrauklesnis vartotojams. Kaip ir visi džiovinti produktai, dėl mažo drėgmės kiekio, šie gaminiai nereikalauja ypatingų laikymo sąlygų ir ilgą laiką nepraranda kokybės. Tai puiki alternatyva įprastiniams cukraus ir maisto priedų gausa pasižymintiems ​saldainiams ir dovana smaližiams.

Gamintojas: LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas.

Vaisių užkandžių asortimentą sudaro:

  • Obuolių ir morkų džiovintos juostelės, 50 g
  • Slyvų, obuolių ir morkų džiovintos juostelės, 50 g
  • Obuolių, vyšnių ir burokėlių džiovintos juostelės, 50 g​
  • Obuolių ir juodųjų serbentų džiovintos juostelės, 50 g 
  • Vaisių, daržovių ir uogų džiovintos juostelės, 50 g 
  • Obuolių, spanguolių ir burokėlių džiovintos juostelės, 50 gNAUJIENA!

 Šaltalankių ir moliūgų džemas „Gardumė​lis“

Šaltalankių ir moliūgų džemas „Gardumėlis“ – produktas pagamintas iš 100% šaltalankių sulčių su minkštimu, praturtintas liofilizuotų moliūgų gabaliukais. Produktas turtingas įvairių žmogaus organizmui vertingų medžiagų ir vitaminų kompleksu: vitaminų C, E, P, K, F. Dėl savo vertingų savybių, visi šaltalankio uogų produktai padeda atstatyti organizmo resursus po ligų. Šį produktą, kaip desertą, ypatingai tinka skanauti su įvairiais sūriais, duonos skrebučiais; kaip pagardą, galima naudoti prie įvairių mėsos patiekalų; kaip įdarą – konditerinių skanėstų gamyboje.
Gamintojas: LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas.
Kiekis: 155 ml
 
Obuolių sultys

100% lietuviškos desertinių obuolių sultys. Gaivios ir skanios. Išspaustos tik iš institute išaugintų obuolių. Pasterizuotos, be cukraus.

Gamintojas: LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas.

Kiekis: 5 l​