Partnerių produkcija

Beržų sula su įvairiomis liofilizuotomis uogomis

Beržų sula su įvairiomis liofilizuotomis uogomis – tai natūralus, švelnaus skonio gėrimas, pagamintas iš lietuviškų vaisių, gausus mikroelementų ir amino rūgščių bei praturtintas liofilizuotomis aviečių, šaltalankių, juodųjų serbentų uogomis bei svarainiais. Puikiai tinka gerti ne tik norint atsigaivinti, bet ir papildyti savo kasdieninės mitybos racioną.

 

Liofilizuotos uogos

Liofilizuotos uogos pasižymi didele biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija ir gausiu mineralinių medžiagų kiekiu. Liofilizuojant (džiovinant dideliame šaltyje) nenaudojamos jokios cheminės medžiagos ar konservantai, produktai išlaiko pirminę formą, tekstūrą, spalvą, dydį ir cheminę sudėtį. Juos galima valgyti vienus ar su sausais pusryčiais, tai puikus ingredientas į salotas bei konditerinius gaminius.

  

Džemas su pomidorais

Džemas su pomidorais – ryškaus ir sodraus skonio džemas. Gaminamas iš šviežiausių, sultingiausių pomidorų ir gardinamas svogūnais bei prieskoniais. Nepamainomas su paukštiena, tinka ir su kiauliena, jautiena ar žvėriena. Skaninkite juo sriubas, kruopų ir makaronų patiekalus. Ragaukite su šviežiais ar brandintais sūriais.

Sudėtis: pomidorai 55%, svogūnai 15%, cukrus, druska, actas, prieskoniai.

Džemas su kriaušėmis

Džemas su kriaušėmis – saldžiarūgštės, imbieru ir rausvaisiais pipirais pagardintos kriaušių skiltelės. Visiškas skonio džiazas. Tai būtinas ingredientas gurmaniškai vakarienei. Patiekite kaip pagardą prie sūrių, pašteto, skrebučių. Šaukštas jo suteiks ryškesnį skonį lapinėms salotoms. Ypač tinka prie antienos ar vištienos.

Sudėtis: kriaušės 70%, cukrus, imbieras, raudonieji pipirai, prieskoniai.

Džemas su rabarbarais

Džemas su rabarbarais – rūgštokas, kvepiantis vanile ir apelsinais. Primena pavasarį ir vaikystę. Tai geriausias sekmadieninių blynų pagardas. Mėgaukitės juo su lietuvišku baltu sūriu ar skrebučiu. Labai tinka kaip įdaras keksiukams ar trupininiams pyragams.

Sudėtis: rabarbarai 50%, cukrus 40%, šviežiai spaustos apelsinų sultys 10%, vanilės ankštis.

Džemas su moliūgais

Džemas su moliūgais – lyg lietuviškas ananasas. Gaminamas taip, kad išliktų moliūgo faktūra, o ananasą menantį skonį sustiprina vytintos ​svarainių skiltelės ir sirupas. Ragaukite su šviežiais sūriais, skrebučiais ar blynais.

Sudėtis: moliūgai 50%, cukrus 25%, apelsinai 15%, citrinos 10%.