Š.m. spalio 1 d. pradėjome prekybą vaismedžių ir uogakrūmių sodinukais.

Atsisiųskite mūsų produkcijos sortimentą.

Pranešame, kad obelų ‘Poema’, ‘Alemanda’, dekoratyvinių obelų ‘Perlas’, ‘Vaja’, ‘Rylio’, aviečių  ‘Vizija’ ir ‘Mistika’, juodųjų serbentų ‘Dainiai’, ‘Smaliai’, ‘Viktor’, ‘Ritmo’ ir ‘Domino’ veislių sodinukai įtraukti į LR Saugomų augalų veislių sąrašą.

Platinti  šias veisles be LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės instituto sutikimo yra draudžiama!

 

Prekybos paviljonas Babtuose Prekybos paviljonas Kaune
   
Pasiilgote natūralaus maisto? LAMMC Sodininkystės ir daržininkystės institutas prisijungė prie Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto vykdomo projekto „Dvišalis bendradarbiavimo tinklas“, kuriančio prekybos pagal išankstinius užsakymus sistemą, veikiančią Lietuvos mastu. Jau startavo internetinė platforma www.kaimasinamus.lt, kurioje užsiregistravome ir skelbiame informaciją apie savo auginamus ir gaminamus produktus. Kviečiame apsilankyti mūsų paskyroje ir užsisakyti mūsų produkcijos. Laukiame Jūsų užsakymų!
LAMMC prisijungė prie LR Žemės ūkio ministerijos inicijuojamos akcijos “AuGink savo kraštą” ir pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kurio pagrindiniai tikslai: ugdyti sveiką, stiprią ir pilietišką visuomenę, didinti žinomumą apie vietinius žemės ūkio produktus, skatinti ekonomikos augimą regionuose bei stiprinti kaimo bendruomenes.  ​Auginkime savo kraštą kartu ir vertinkime viską, ką užauginame Lietuvoje!
Prekybos paviljonai – sezoninės, visus metus veikiančios parduotuvės, kuriose prekiaujame tik lietuviška produkcija. Čia galite įsigyti ne tik medelių sodinukų, daržovių sėklų bei daigų ar instituto soduose ir daržuose užaugintų vaisių ir daržovių, bet ir iš jų pagamintų instituto ir verslo partnerių produktų (džemų, nektarų, sulčių) bei kitų LAMMC filialų gaminių.