Tekstas kairė

Kitas6

Meteo

FBbaneris
LABU – tai Lietuvoje užaugintų vaisių, uogų ir daržovių tyrės džiovinti skanėstai, sukurti bendradarbiaujant su Lietuvos mokslininkais, pritaikant inovatyviausias ir pažangiausias mokslines žinias.

Administracija

Administracija

A. Sasnausas

Direktorius
Dr. Audrius Sasnauskas
tel.: +370-37-555415;
el. paštas: a.sasnauskas@lsdi.lt
 Giedre Samuoliene Direktoriaus pavaduotoja
mokslui
Dr. Giedrė Samuolienė
tel.: +370-37-555220;
el. paštas: g.samuoliene@lsdi.lt
 Vidmantas Bendokas Direktoriaus pavaduotojas
administravimui
Dr. Vidmantas Bendokas
tel.: +370-37-555224;
el. paštas: v.bendokas@lsdi.lt
 Aurelija Kriūkaitė Direktoriaus padėjėja
Aurelija Kriūkaitė
tel.: +370-37-555210;
el. paštas: a.kriukaite@lsdi.lt
Edita Dambrauskiene Ūkio dalies
vedėja
Dr. Edita Dambrauskienė
tel.: +370-37-555395;
el. paštas: e.dambrauskiene@lsdi.lt
Česlovas Paulauskas Eksperimentinės bazės
vedėjas
Česlovas Paulauskas
tel.: +370-37-555479;
el. paštas: c.paulauskas@lsdi.lt
Bibliotekininkė-archyvarė,
personalo specialistė
Vilma Petravičienė
tel.: +370-37-555 486;
el. paštas: v.petraviciene@lsdi.lt
 Laura Ledeniova Darbų saugos ir priešgaisrinės
apsaugos specialistė
Laura Ledeniova
tel.: +370-37-555 377;
el. paštas: l.ledeniova@lsdi.lt